• Адреc
  Україна, м. Малехів
  вул. Т. Дороша, 20а
 • Телефон

  +38 (032) 224-57-90
  +38 (067) 373-41-98

 • E-Mail
  service@bandservice.com.ua

  v.dmytriiev@bandservice.com.ua

Про нас

  Компанія «Band Service» - це сервісний центр, який працює на ринку з 2006 року та виконує ремонт, обслуговування та брендування промислового холодильного обладнання, брендування торгових точок, реновацію холодильників побутового типу, а також їх гарантійне та після гарантійне обслуговування.

За 11 років, компанія вийшла на рівень обслуговування 13 областей України, покриваючи усю західну Україну, з центральним офісом у м. Львові та філіями у кожному з 13 регіонів.

Головний інструмент нашої сервісної компанії – це знання та досвід. Усі співробітники  та інженери компанії  є досвідченими спеціалістами у своїй сфері. Кожен майстер має вузьку спеціалізацію по ремонту конкретних видів холодильників. Ми розрізняємо фахівців з ремонту вітчизняних та імпортних холодильників, а також по ремонту холодильників конкретних марок та видів, що дозволяє забезпечити комплексний підхід до кожного клієнта.

Ремонт холодильного обладнання

У нашій компаніії працює понад 55 людей з високою кваліфакацією та знанням своєї справи. Ми пропонуємо свої послуги з ремонту промислового холодильного обладнання будь-якої складності. Високий рівень сервісного обслуговування досягається постійним підвищенням кваліфікації наших інженерів та використанням інноваційних технологій у сфері ремонту холодильного обладнання. 

Під час ремонту та обслуговування ми використавуємо лише комплектуючі високої якості провідних європейських виробників, що дозволяє виконати ремонт будь-якої складності у найкоротші терміни.

Кожен майстер використовує сучасне програмне забезпечення та гаджети які дозволяють миттєво повідомляти та звітувати перед клієнтом відразу після закінчення ремонту.

Також, наша компанія має власний центр відновлення холодильного обладнання у м. Львові з окремими спеціалістами які займаються роботою по реновації холодильників.

Компанія «Band Service» надає також логістичні послуги, здійснючи вивіз та доставку холодильного обладнання яке підлягає реновації та яке вже було віднослено у будь-яку України точку за бажанням клієнта.

На усі відновленні холодильники наша компанія надає гарантію якості.


©2016-2017, «Band Service». Використання матеріалів сайту лише за умови посилання на «Band Service».